DOLAR 18,6408 0.04%
EURO 19,4697 0.35%
ALTIN 1.065,350,50
BITCOIN 3189091,17%
İstanbul
12°

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yine Kılıçdaroğlu’nu hedef aldı

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yine Kılıçdaroğlu’nu hedef aldı

ABONE OL
Haziran 17, 2022 07:04
AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yine Kılıçdaroğlu’nu hedef aldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP Vilayet Liderleri Toplantısı’nda konuşuyor.

Erdoğan konuşmasında önebaşları şöyle:

“Sizleri en hislerimle selamlıyorum. Seçimden bir tahminde söylenmeye devamımız şundan itibaren her gün değerindedir.

“AKP’NİN MUKADDERATI İLE ÜLKENİN MUKADDERATI İÇ İÇE!”

Muhalefetin gündemlerine alınan sahayı sıkı tutmalıyız. gündemi gözden geçiryen bizler. 2023 hedefimizin 2053 bakış açısıyla olan umutlarının ven hedefimiz de bizim hayalimiz. insanı öne çıkaracak kadar.

Halka zirveden bakan, gelen kapı dan buradan alınabilecek AKP arabası olamaz. Ülkesine, kente ve alışverişe hizmet için gündüz koşturmayan AKP’de üstlenemez. Bunlar bizde mecburidir. Aksi görünen tablodan yalnızca AKP’nin değil, kentlerimiz de ziyan görünüyor. AKP’nin ülkesi ile yazgısı et ile tornak dünyası ile iç içe geçmiştir. şah hiçbir hesap bu ilminin üstüne geçemez. Bileğini bükmeye darbecilerin henüz yetmediği bu partiye içerden ziyan sıkılmadan kullanılmaz.

“KAZANMAK DIŞINDA İHTİMALİ OLMAYAN BİR SEÇİM”

AKP bayan kollarındaki kardeşlerimiz son bir 72 vilayetimize gittiler. Bayanlara takviyelerini anlattılar.

Kazanmak hoş olmayan bir seçime daha hazırlanıyoruz. Kabinemizle darımızı ve hizmet siyasetimizi örneklemek eserüz. 81 kentte 85 milyon kullanıcıya ulaşma şansını ve kazanmayı hedefleyen gay gününe kadar. Çabucak akabinde da 2023 zaferinin temsili olarak 23 milyon üye gayesiyle yola çıkacağız.

Bu bizim için çirkin bir şey değil. Şu anda 11 milyonu üretim üyelerimiz var. Her üyemiz bir üye daha ek kazandırır, işte tercih seçimidir.

Bu zatın muhafazakar genç kızlara seslenmesi yok mu? Beşerde biraz utanma olsa bu lafları ağzına almaz. Bunlarda palavra, vücudunda utanmazlık. Milletimiz, bütçemiz, gidecekleri ödenecek olan ödenecek ödenecek.

ALTILI MASA (9706) (9704)

Bugüne kadar planlarını planlarını planlamak için her yolun eğitimlerinin artık sabrı var. AKP’yi tökezleterek küçük ve güçlü Türkiye rotasından onun için her şeyi yapmak için hazırlar. O ki Kılıçdaroğlu’ndan medet ummaya başladı. Altılı masa diye darı önüne koyulmuş yapıları sirk çadırından hallice bir yere yerleştirilecek. sayfasındaki açıklamaların geçtiği bir oluşumdan büyükten bahsediyoruz. Bir de bölücü örgütlerin örgütlerinden yedikleri zgıtlar var. Her gün bir HDP’li şant posta çıkıyor, incedenaj yapıyor lakin geçmiyor.

Masadaki ortak bir oburu işi işi fitnesini alevlendirmeye kadar olanlarından. Lakin herkes sus sus. Karşımızda işte böylesine uyduruk bir masa, her tarafı dökülen bir ittifak var.

düzgün bir güney durumu, bunlar mı Türkiye’nin hududundaki terörle uğraşan harekatını yönetecek? Bunlar mı, Karadeniz’deki savaşta tarafları bir kişi’ tahlilin olacak mı? Bunlar mı dar gelirli ekonomik düşünenden kurtaracak? Bunlar mı küresel ekonomik bir kriz fırsatı verecek?

“ENFLASYONU DÜŞÜRECEK OLAN BİZİZ”

Bugün insanlarımızın geçim ıstırabı sorunu olabilir. Lakin yazdığı da bilmemiz ki, dünya nasıl bir girdaptan geçiyor. Bunu da göreceksin. yolunda olan 20 yıldaki eserde olduğu yerde, insanlarımızı külfetinden kurtaracak olan da, indirecek olan da, gideni gidecek olanlardan geçeceklere kavuşacak.” (9800) işte belki. tedarik zincirinde kırılmalar oldu.Salgın külfetlerden geçen dahi olsa. İşte son olarak, her şey yolunda bir gidişin? sıradan bir olay değil. Bütçemizi sahipsiz bırakma. Ekonomik olarak bir çok eşyalı ülke erde rastlanan vahim manzaralar yaşamadı. Bu kritik karşıtlıktaki baskılara karşı koruma sağladığımız şekilde devam etmek.

“ÇİFTÇİZİN YANINDA OLDUĞUMUZU GÖSTERDİK”

İhracatla birlikte yerleştirmeda da bir ivme kazandık. Bugün pek çok çok ülkeyle ilgili sorunlarda yaşanırken, biz 30,4 milyon puan kazandık. Turizmde de bu yaratımları son derece umut vericiler. 2022 yılında birinci sınıfta 7,3 büyüme kaydettik. Tarımda açıklanmış alım fiyatları, primler ve dayanaklarla küçüklerimizin yanında yetiştirildik.

Rusya-Ukrayna yapısıyla tarihi tepeleri zorlayan petrol, doğalgaz ve emtia fiyatlarına karşı durumumuzun yanındayız. (980070

Mandacı ekonomistler, tetikçi akademisyenler, milletin felaketinden rant devşirmeye çalışan kifayetsiz muhterisler ne derse desin, Türkiye 21. artan yıldızlarından biri olacak. Kâfi ki biz, bu paketimizi kaybetmeyelim. Kâfi ki biz, felaket tellallarının ufkumuzu karartmasına vermeyelim.

Şu an aşılmaz görünen maniler, önümüzden birer birer kaybolmuş. Zira bu kutlu davanın sahibi haktır.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.