DOLAR 18,6464 0.03%
EURO 19,6175 -0.07%
ALTIN 1.077,69-0,24
BITCOIN 316913-0,73%
İstanbul
12°

ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Büyükbaba ile Savaş filmi konusu nedir?  Büyükbaba ile Savaş oyuncuları?

Büyükbaba ile Savaş filmi konusu nedir? Büyükbaba ile Savaş oyuncuları?

ABONE OL
Haziran 20, 2022 06:16
Büyükbaba ile Savaş filmi konusu nedir?  Büyükbaba ile Savaş oyuncuları?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Büyükbaba Savaş, Robert Kimmel Smith’in birebir çizilene dayalı olan, Tom J. Astle ve Matt Ember tarafından yazılan, Tim Hill aracılığıyla Amerikan 2020 aileyi güldürü sinemasıdır. Bir çocuktan sonra dedesini yetiştiren kişiler için büyük babalar, sinemanın bir latife tasarımına sahip olan Peter ( Oakley’in tasarımına göre ) adında genç bir çocuğu durumda. Uma Thurman, Rob Riggle, Laura Marano, Cheech Marin, Jane Seymour ve Christopher Walken da başrolde. Büyükbaba ile Savaş sineması konusu nedir? Büyükbaba ile Savaş oyuncuları?

İlk olarak Mayıs’ta The War ile yayımlanması 2017 Grandpa’nın yayımlanmasından itibaren birkaç defa ertelendi. Sinema sonunda Amerika Birleşik Devletleri’nde 9 Ekim 2020de 101 Studios tarafından ve Ağustos 2020’den itibaren Brookdale Studios tarafından sinemalarda gösterime girdi. Eleştirmenlerden ekseriyetle olumsuz tenkitler aldı ve 38 milyon dolarlık bir bütçe bütçesine tüm dünya çapında 40 milyon dolar hasılat elde etti.

BÜYÜKBABA İLE SAVAŞ SİNEMASI KONUSU NEDİR?

Kısa mühlet evvel dul kalan Ed Marino (Robert De Niro) kızı Sally Marino-Decker (Uma Thurman) tarafından ziyaret edilir. Ed meskenini tek başına inşa edilmesi için meskenden yapılmak için lakin kızı doğum planlamasını ister. Sally, Ed’i bir yatakes oyuncak çocuğunu yetiştirir ve ona yatakes verir. Peter, odayıbabaya vermekten ve tavanı büyük yüklemekten memnun değil. Ed, Sally’nin kocası Arthur (Rob Riggle) ve iki kızı Mia (Laura Marano) ve Jenny (Poppy Gagnon) tarafından âlâ karşılanır. Edinilen birinci gün tarafından, günlerinin yenilerini yeni görmek, sürüşünde trende bakarak, hala merhum kadınını düşünmekte.

Billy (Juliocesar Chavez), Steve (Isaac Kragten) ve Emma’nın (TJ McGibbon) büyükbabasının ailesiyle birlikte alınmadığını ve yaşadığını gördükten sonra, Peter daha sonra yaşanmış. Yeni can atarken sefil bir birinci geceden sonra, Peter savaş ilan etmeye karar verir. Ed, üzerinde mutabakata varılan angajman: uydukları ortamın durumunu kabul eder etmez obur kıyafetlerini nasıl giyemezsiniz. Peter, Ed’in kılıcını çabuk kuruyan eski moda ve pikabına ziyan vermek de olmak üzere bir dizi latife yapar. Ed, Peter’ın tüm motorlu araçlarından yeniden yazmak için Peter’a geri döner. Ed, tavsiye için tavsiye edilen Danny (Cheech Marin) ve Jerry’ye (Christopher Walken) sarfiyat. Vakitle Ed, torunları ve damadı ile vakit geçirmeye başlar ve pratik uygulamalarda pratik eğitimleri öğrenirken öğrenir.

Sally, Mia’nın onaylamadığı Russell (Colin Ford) isminde bir çocukla öğrenir. Ed, Jerry, Danny ve Diane’i (Jane Seymour) (Ed’in arkadaş olacağı bir mağazayla) Peter ve deneyenna top oynamaya davet eder. Peter ve deneyimli birinci raundu kazanır, lakin Ed ve takımı ikinci rauntta onları yenmeyi başarır. Çocukta Danny’nin çenesi yaralanır; sonuç olarak, oyun berabere ilan edilir. Daha sonra Peter’ı eğitmeye davet et, basar ve Ed, Peter’ı okuldan alıp balığa götürmesi için alır. İkisi içinde balık tutmanın yasa dışı olduğunu keşfeder. Ed daha’ı eski konutuna sonra sizi ve duvarlarda kimi sırları önlerini açıklar.

Ed, Peter’ı göz önünde bulundurur ve o, Danny bir çöpna atar. Jenny’nin Noel doğum günü partisinde Peter latife yapmayacağına mandıra verdiği kelamı meblağ. Ancak Peter, o gece Noel Baba yerleştirmesi gerekenleri Ed için bir başlatma ayarı ayarları. Ne yazık ki, bir oğluna servis hizmetine Jerry’nin Noel Baba’sına neden olur. Parti’den yardımcı sistemlerden yana kullanılan tüm kullanımlardan dolayı, kullanı tınlamak için kullanılabilmektedir. İstemeden de olsalar savaşlarını herkese ifşa ederler. Jerry’nin sandalyesinden daha fazla maddi bir olasılığa ve fazla sayıda konukluğundan neden olur. Bu sırada, Jenny’nin Noel ağacı pervanesi konutun üzerine düşer ve Mia’nın bir olgunlaşması gerçekleşir ve Mia’nın Russell ile olan buluşmasını ortaya çıkar. Edindikten sonra okula götürülürür.

Ceza olarak, Arthur ve Sally, Peter ve Mia’yı altı ay yoluyla “iş hapsine” tabi meblağ. Russell ortaya çıkar; Sally ona kızgın görünüşte, onun yerine onu beğenilen karşılar. Sally, Ed’i alınacakn alınmayacak, lakin check-out yapmak ve Lyft sürücüsünü Chuck’ın onu eski meskenine götürdüğünü öğrenecek. Peter, durumu düzeltmeye karar verir ve Ed’e ziyaret etmek için başvurur. Sally dinlerken, ikisi sona uzlaşır. Vakit ile birlikte olmak, günümüzde görünür, ta ki Ed bir gün Diane ile olmak için olmak üzere…

OYUNCULAR

* Robert De Niro

* Oakes Fegley

* Uma Thurman

* Rob Riggle

* Laura Marano

* Haşhaş Gagnon

* Cheech Marin

* Christopher Walken

* Jane Seymour

* Juliocesar Chavez

* Isaac Kragten

*TJ McGibbon

* Colin Ford

* Joe Gelchion

* Faizon Aşkı

* Rutanya Alda

* Kendrick Çapraz

*Drew Scheid

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.