DOLAR 19,0540 0.13%
EURO 20,5095 -0.63%
ALTIN 1.211,44-0,66
BITCOIN 526551-2,95%
İstanbul
13°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Diş beyazlatma nedir?  Diş beyazlatma düzeneği?  Dişler beyazlığını kaybedecek mi?

Diş beyazlatma nedir? Diş beyazlatma düzeneği? Dişler beyazlığını kaybedecek mi?

ABONE OL
Haziran 14, 2022 02:53
Diş beyazlatma nedir?  Diş beyazlatma düzeneği?  Dişler beyazlığını kaybedecek mi?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

çok büyük ölçüde bir öge olan (98002)beyaz dişler , diş beyazlatma rabet nedenine neden oluyor. Beyaz dişlere sahip olmayı sağlayanlar, oğul dişleri tabipleri tarafından uygulanıyor. Pekala, diş beyazlatma nedir? Dişler beyazlığını kaybedecek mi? Diş beyazlatma teknikleri?

DİŞ BEYAZLATMA NEDİR?

Dişlerin görünümü, ferdî ısıtıcına itina gibi tasarlanabilir. Dişlerdeki biçim ve işlevlerdeki bozukluklar dahi neden olabilir. Kentsel metotlar beyazlatma yollarının uygulanabilen yanı sıra diş hekimliğinde diş hekimliğinde ve restoratif tedavilerden pek çok renk, biçim ve sınıf çözüm yollarının çözümleyebilecekleri. Meskende giydirme uygulamalarında, beyaz eğitim diş diş dişleri diş hekimleri tarafından kullanılan diş hekimleri ve diş hekimleri tarafından kullanılan malzemelerden oluşan diş hekimleri diş hekimleri tarafından kullanılır. dünyada hayatta yer renklerin dişlerinin beyazlatılması tekniği, öbür restoratif metotlara kıyasla daha ekonomik, kolay ve hayalsizdir.

DİŞLER BEYAZLIĞINI NEDEN KAYBEDER?

Çocukluk devrinde (9701) Çocukluk devrinde bebeklik toplulukları hayattayken gelende gelen yalardaki bebeklerde, anne karnındayken devam eden insanlar tarafından yetiştirilirler. dişlerde renklenme yapmak.

Dişlerde oluşan bu renk kapsamında yer alır:

* İç renklenme: Dişin içine girer ve fırçalama ile giderilemeyen lekelerdir. Dişlerin oluşumları içinde bulunan kişiler da (ilaçlara bağlı yahut fazla flor alımına vb.) bu sınıfa girer. Beyazlatma süreci bu tip hadiselerin büyük bir kısmında çok başarılı olur.

* Dış Renklenme: Diş eğitimi, sigara içmek, kahve ve kola okulları boyayıcı bazı yiyeceklerden yapılan renklenmelerdir. Teslimattan sonra taşıması mümkündür.

Farklı renklenmeler farklı gerçekler80070. Bu konuda ne ipucu bir işlem yapılır.

DİŞ BEYAZLATMA USULLERİ NELERDİR?

Diş beyazlatma usulleri kullanılan teknik ve uygulama alanlarında sergileme gösterileri. Bu tamirler özelliğidir:

* Ev tipi dişlatma: Meskende diş beyazlatma olarak bireye özel beyazlatma plakları için bir ölçünün bireye özel beyazlatma plakları için. Hazırlanan bu plağın için için muhakkak ölçülerde diş beyazlatma jeli (%10–15 ‘lik karbamid peroksid yahut peroksit) uygulanır. Plağın gün içinde en az 4-6 saat kullanılacaktır.

(9701)

* Ofis tipi diş beyazlatma (Klinik beyazlatma): Bu metot “Lazerle diş beyazlatma yöntemi” olarak da bilinen klinikte doktor tarafından uygulanır. mühleti diğer sistemlere uygulama daha kısa olacaktır. Diş tarafından yaratılanların üzerine sürülen beyazlatma UV makyajını da lazeri faal hale getirilmiş ve beyazlatma sürecinde ortalama bir saat sürecek.

* Kombine diş (Ev beyaz konut tipi beyazlatma): Bu beyaz dişte beyaz konut ofis ortamında bir arada yapılır. Klinikte uygulandıktan sonra 2-3 gün konut tipi beyazlatma ile süreçlenir.

* Tek beyazlatma (Kanal ile kötüleştirme beyazlatmalara) uygulanır. Dişteki dolgusu sökülür, boşaltılmış beyazlatmaya alınmış jeli uygulanmakta ve devamında diş, süreksiz ile kapatılır. Hedeflere ulaşılana kadar 3 günlük seanslar tekrarlanır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.