DOLAR 19,0409 0.08%
EURO 20,5625 0.17%
ALTIN 1.186,65-0,05
BITCOIN 5408861,45%
İstanbul

HAFİF YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Doğa Koleji 20 yaşında

Doğa Koleji 20 yaşında

ABONE OL
Haziran 19, 2022 06:52
Doğa Koleji 20 yaşında
0

BEĞENDİM

ABONE OL

“Mutlu Çocuk Öğrenir” parçasıyla 2002 yılında kurularak eğitim öğretim-20 Tabiat Koleji, 2022 eğitim yılında 20′ yaşını kazanmak. Can Eğitim Kümesi çatısı altında marka seyahatine devam eden Tabiat Kolejinde, öğretmenler ve sınıflarını kullanmak bir seçkin 20. yıl kutlamalarını başlattı.

İsmail Kızılbay, 20’nci yılın Doğa’daki yeni periyodun miladı oldu “Bugün burada eğitimimizin 20. yıl serüvenini başlatmak ve yeni bir periyoda “Merhaba” demek için bir aşağıdayız. 2002 yılında özgün ve eğitimle eğitim sürecindeki Tabiat Koleji, 20 yılı yetiştirmek için yetiştirilecek bir öğrenciyi hayata geçirebilirsiniz. Bugün 100’ü yerleşkemizde anaokulundan ayrıcalıklı eğitim, İstanbul Bilgi Üniversitesinin ışığıyla üniversiteye kadar uzanıyor .

ARİZONA DEVLET ÜNİVERSİTESİ İŞ BİRLİĞİ İLE YEPİSYENİ BİR K12 EĞİTİM MODELİ

Doğa Kolejinin 20. yıldaki güçlü bir kurumsal altyapı ile okul devletlerarasında eğitime yönelik darı ve eğitim modellerinin hayatta kalabileceği bir eğitim modelinin kayıtlı olduğu Tabiat Koleji’su Dr. İsmail Kızılbay, “Doğa Koleji, akademik ve olası ile Türkiye’nin tek Ülkeler arası kurumsal akreditasyonuna sahip üniversite olan Bilgi’nin yüksek akademik gelişimi bir kesimi olacak. Yeni yapılanmada BİLGİ’nin akademik iş birliği ile Arizona State Üniversitesinin (ASU) k12 eğitim modelinden yararlanılacak. Öğrenciler, milletlerarası akreditasyona sahip, öğrencili akreditasyon bir k12 eğitim modeli ile tanışacak. Bu eğitim modelini Tabiat Kolejinin memleketler okulları okulları eğitime alacağız. daha yüksek seviyelere Bilhassa yabancı lisan eğitiminde çıta çok daha yükselecek. eğitime güneşe ayrıcalıklı eğitim sistemi, BİLGİ’nin katkıları ile anaokulundan üniversiteye sürdürülebilir, daha fazla bilgiye kavuşacak. BİLGİ’nin öncülüğünde jenerasyona hitap eden ve onu yaymak yeni bir eğitim sistemini kurmayı hedefliyoruz. Bu yeni yapılanma ile BİLGİ birinci önce hocalarımıza açık hava. Öğretmenlerimizin yüksek lisans, akademik akademik tercihleri ​​BİLGİ, öncelikli olarak ihtiyaçları karşılayacak” dedi.

“ÖĞRENCİLER FARKLI BAKIŞ AÇILARI VE TAHLİL YETENEĞİ KAZANIYOR”

21. eğitim standartlarının çok farklı olduğuna değinen Dr. İsmail Kızılbay, çocuğunu farklı olduğunu ve başarılı olamayacak çocuk çizdi çizdi. Dr. İsmail Kızılbay, dedi.

20 gelişmeye katılımda, muvaffakiyette, okul müdürü, eğitim öğretmenin ve eğitimcilerle konuşan Dr. İsmail Kızılbay, “Bu hedefinizle ve emeğinizle yanımızda yanımızda olmak için genele tek tek atmak üzere” geliyorum. Eryaman’a devretti.

Doğa Koleji Genel Müdürü Enis Eryaman ise eğitimciler olarak “Bu mesleğini icra etmek hatırlatarak” çok bedelli 20 eğitimdeki ezberleri bozduk. Bugünün ömür boyu eğitim ihtiyaçlarına, okullarından üniversiteye kadar hayatlarında başarıyı yakalayacakları imkanlara sahip olacaklar. Bu eğitim öğretim ekolünü de muffakiyet maaşlı öğretmenlerimizin, eğitimde çalışan ve eğitimin emekleriyle öğretim. Biliyoruz ki her muvaffakiyet kapsamlı bir takımın eğitiminden” dedi.

Erya, sonsuz ve özverili bir doğa’da meydana gelen tüm nüfusa teşekkür etti. 20 yıl ve üzerine yapılan katkılar vesilesiyle kutlama 20’nci yıl makarna kesiti ve fotoğraf çekimleri ile sona erdi.

RAKAMLARLA TABİAT KOLEJİ

20 yaklaşık 30 bin mezun veren Tabiat Koleji, 7 bin 708 ile muvaffakiyetin devam ediyor. Türkiye geneli 102 yerleşkesinde 1 milyon 100 bin 751 m2 yeşil alanla buluşturan Doğa’nın tüm yerleşkelerinde okulda sevilen okuldayız. Hint bülbüllere, atlardan hayvanlardan korunan hayvanlara göz atabilir. Öğrencilerinin buğu pateninden denize, drama sanata yerden yerden kaynak sağlayan Tabiat Koleji toplamda 72 deniz havuzu, 32 buz pisti, 102 spor salonu, 95 konferans salonu bulunuyor.

Akademik muva eğitimli öğrencilerle her öğrenciye sahip olmak için, akademik muva eğitime sahip olunan sanata 20 yetak okuluna yönelik potansiyele sahip olunabilir eğitim ile her öğrenciye sahip olmak var.

Prof. Dr. M. M. Re. Yüksekokulundaki İstişare Konseyi tarafından yeniden Tabiat Koleji’ndekiler ile tekrar arası vizyona sahip, mahallî kıymetlere bağlı, kozmik pahalara açık, ve hedeflenen ahenk, teknoloji eğitim, ziyarete siyaset ve hayata bedel katan, özgür düşünen ve düşünceklerini uygun hale getirebilecek olan nesiller yetiştirilecekler.

‘DOĞA OLAĞANÜSTÜLERİ HER ALANDA MUVAFFAKİYETTEN MUVAFFAKİYETE KOŞUYOR’

Akademik başarılarıyla öne çıkan Tabiat uygulamalarının, eğitimden satranca, denizden hentbola tüm branşlarında da muvaffakiyetten muvaffakiyete koştu. Dr. İsmail Kızılbay, Tabiat Koleji dijitalleşen dünyada inovatif bakış açısıyla online eğitim için düzenlediğiniz Doğa’m Konutumda platformunun 2 milyar 285 milyon dakikadaki kelamlarına ekledi.

Dr. İsmail Kızılbay, “Öğrencilerimiz, 20 yıldırımcılarımız, birincilik ve yüksek puanlı yaşlılarımıza Türkiye’nin lise ve üniversite yerleşti. IB programımız 800’ü öğrencimiz ise dünyanın önde gelen üniversitelerine kabul ediliyor. Bilim ve teknoloji alanında bu vakte kadar toplamda 4 bin 506 proje geliştirebilir ve memleketler arası yarışmalarda” projelerle dereceler” dedi.

Dr. İsmail Kızılbay, “Dünyamızın sürdürülebilirliği için herkesin kapsamlı olarak tüketilmesi ve bu konuda yetiştiriyoruz” diyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.