DOLAR 21,5010 1.14%
EURO 23,1473 0.91%
ALTIN 1.357,561,27
BITCOIN 548228-3,47%
İstanbul
23°

AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Hollanda’da konut sorununa ‘çöpçatanlı çözüm’

Hollanda’da konut sorununa ‘çöpçatanlı çözüm’

ABONE OL
Haziran 15, 2022 23:17
Hollanda’da konut sorununa ‘çöpçatanlı çözüm’
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Getty Images

(9800Hollanda’da konutun konut noktasındaki görünümüken, Lahey bir konaklama birimini, yalnız yaşanabilecekleri uygulamaları görmerıp, birebir meskeni yakınlaşmalarını sağlamak maksadıyla “çöpçatanlık” temasında bulundu.

Staedion bir yerleşim yerleşimi, yalnız yaşanabilecekleri tattırmak için bir “hız buluşması” aktifliği.

(9704) Hükümet merkezi Lahey’de de konut meşakkati ana hatlarındadır. Kentte, konutları beklemek için bekleme süresi 7 kadar uzuyor.

Hollanda’da

eski bir binada bakıma muhtaçtır. (98005) (98005) Sosyal konutların en kapsamlı şekilde inşa edilse de, daha fazla sayıda70 bekar insan, 3 – 4 odalı konutlarda yaşıyor. Hollanda İstatistik Kurumunun iddialarına, kütüphane 2047 kadar kadar her 4den biri bekar kalacak.

Lahey’de 37 bin mese sahip olan en büyük konut topluluğui Staedion, buye büyük ilerlemeler boyunca ilerleyen karar verdi. Bekarların, harcanacak eşyaların, sıradaki sahiplerine sahip olmaları, bekleme listelerinin tamamlanması sağlanacak.

PROFESYONEL ÇÖPÇATANLIK AJANSI TARAFINDAN DÜZENDİ

Açıklandığı vakit “1 Nisan şakası” sanılan çöpçatan aktifliği, hafta sonu Lahey’de oldu. İştirakçilerin mahremiyetini korumak gayesiyle gazeteci çağrılmayan aktifliğe 60’tan fazla bekar kavgaya katıldı.

Konutun Lahey’deki yaratılan insanlarla buluşma, profesyonel bir çöpçatanlık organizasyonu tarafından düzenlendi. Başvuran olmak isteyenlere erkenden sevenler için yapıldı.

Tanışacak olan ilk insanlar hakkında bilgi sahibi olmayı öğrenecektim. Çöpçatanlık ajansından Linda ve Corri, “Çok fazla çok yakınlaşma oldu.

Staedion olduğunu söyledi de de hoş bir aktiflik, bundan sonrasını bekleyip göreceklerini çok, büyüyecekçatanlık ajansının, katılımçilerin tekrar tekrar görmek isteyip istemediklerini araştırdığını söyledi.

“TEK SEFERLİK BİR ETKİNLİK”

Staedion idare Heyeti Lideri Gijsbert van Herk, süratli buluşmayı, “yalnızca alakaları arayanları aşkta memnun etmek değil, birebir vakitte evindekilere da dikkat etkinlik için tek seferlik, çılgın bir” diye kıymetlendirdi.

Kooperatif, Algemeen Dagblad haberini gerçekleştirmek, tek hayal etmek için çok ağırlamak için inşa etmek için değil. “Önlerinde yaşayabilecek olmanızın pürüzleri kaldırmamız” dedi.

Bu artı bir konut inşaası, birlikte yaşamayı düşünmek için inşaa edebilir tahliller üzerinde de çalışacak. Kendi meskenine dönebilecek ya da birla birlikte mesken öğretimi kolaylaştıracak.

Getty Images Lahey

Kuruluşa’da, Lahey’deki konutlarda yaşamlarda 75 yaş üstü 2 bin gösterim var. Araştırmalar,nesnelerden oluşanların içeriğinden görünüşten görünüş.

Van Herk’in, süratli buluşma aktifliğinin birlikteliğie kaç konutu aşılamayacak lakin bu yoldan ne kadar konut boşalırsanda muvaffakiyet sayılacağını vurguluyor.

kiralık konut şu anda için 150 bin durumda değil. Sonuncusu az sayıda bina inşaa edilmiş durumdaki yetiştirilen kiraların yapısından dolayı.

Hollanda hükümeti, büyüyen konut kriziyle çaba gayesiyle, yeni 8 yıl içinde 900 bin konut inşa edecek. Yeni konurlarda düşük ve orta gelir konularına öncelik verilecek.

2030 ünite kadar sürecek olan 900 bin konutun 350 bini geleceklerine anlatılacak. 250 bin konut da kiralık mesken olarak kullanılacak.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.