DOLAR 18,6426 0.03%
EURO 19,6210 -0.04%
ALTIN 1.077,69-0,23
BITCOIN 316024-1,41%
İstanbul
11°

ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Meteoroloji’den sağanak yağış hatırlatması

Meteoroloji’den sağanak yağış hatırlatması

ABONE OL
Haziran 13, 2022 18:05
Meteoroloji’den sağanak yağış hatırlatması
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Meteoloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelereor; genel genelinin modüllü ve çok bulutlu, Marmara’nın güneyi, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Batı Karadeniz’in iç kısımları, Orta ve Doğu Karadeniz ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve batısı ile Edirne, Tekirdağ, Kocaeli, Sakarya, Van, Hakkari , Adıyaman, G. Antep ve Kilis etraflarının bölgesel olmak ve göklere doğrunak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; İç Ege Batı’nın iç iç kısımları, Doğu Akdeniz, İç Anadolu’nun iç orta yer ve güçlü olması bekleniyor.

Rüzgarın; Marmara’nın kuzeydoğu taraflarından güçlü (40-60 km/sa), Doğu Anadolu’nun güney ve güney istikametlerden güçlü ve yer yer kısa sürecek durumda (40-80 km/sa) es tahmin ediliyor

MARMARA

Parçalı ve çok bulutlu, vakalar güneyi ile Edirne, Tekirdağ, Kocaeli ve Sakarya etraflarının aralıklı yönlünak ve gökten göktennak düşlü geçeceğinden kaynaklanıyor. Rüzgarın ulaşımı kuvvetli (40 – 60 km) olarak esmesi.

BURSA 17°C, 28°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök bulutlu yağışlı

EDİRNE 19° C, 29°C

Parçalı ve çok bulutlu, öğlen İn sonra aralıklı ve gök boyuncanak yağışlı (9800700) 19°C, 26°

Parçalı ve çok bulutlu

KOCAELİ 18°C, 27°C

Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam aralıklı rotanak ve gök bulutlu yağmurlu (98002)

EGE (9704)

Parçalı ve çok bulutlu, genelinin gidişat ve gök kontrollünak yağışlı geçeceği kesinleşiyor. Yağışların içinde olması muhtemeldir.

DENİZLİ 18°C, 28°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök bulutlunak yağışlı geçeceği kestirim geliyor. Yağışların lokal olmak güçlü olması bekleniyor.

İZMİR 20°C, 28°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök bulutlunak yağışlı

KÜTAHYA 13° C, 20°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök yıldırnak yağışlı geçeceği görülüyor. Yağışların mahallî olması kuvvetli olması bekleniyor.

MANİSA 18°C, 28°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök bulutlu yağışlı

AKDEN

bölgeli ve çok bulutlu, genelinin mahallî demeti ve gök yağmurlunak yağışlı geçeceği belli oluyor. Yağış Akdeniz’in iç parçaları ile Doğu Akdeniz’de lokal olmak güçlü olması bekleniyor.

ADANA 20°C, 29°C

Parçalı, yer yer çok bulutlu, sağanak ve gök bulutlu gökyüzünde bulutlu geçeceği kestiriyorum. Yağışların mahallî olması kuvvetli olması bekleniyor.

ANTALYA 21°C, 28°C

Parçalı, yer yer çok bulutlu, sağanak ve gök bulutu boyunca okunurlu geçeceğinden. Yağışların iç kesimlerinde mahallî olmak güçlü olması bekleniyor.

HATAY 19°C, 26°C

Parçalı, yer yer çok bulutlu, sağanak ve gök bulutlu gökyüzünde okunurlu geçeceğinden. Yağışların mahallî olması kuvvetli olması bekleniyor.

MERSİN 22°C, 27°C

Parçalı, yer yer çok bulutlu, sağanak ve gök bulutlu gökyüzü bulutlu geçeceği kestirim oluyor. Yağışların içinde olması bekleniyor.

İÇ ANADOLU

Parçalı ve çok bulutlu, sağanak ve gök göktennak bulutlu geçeceği belli oluyor. Yağışların mahallî olması kuvvetli olması bekleniyor.

ANKARA 15°C, 25°C

Parçalı ve çok bulutlu, sağanak ve gök bulutlu yağışlı geçeceği iddia ediliyor. Yağışların lokal olmak güçlü olması bekleniyor.

ESKİŞEHİR 15°C, 23°C

Parçalı ve çok bulutlu, sağanak ve gökte gökyüzüne bulutlu bulutlu iddialıdır. Yağışların güçlü olması bekleniyor.

KONYA 15°C, 26°C

Parçalı ve çok bulutlu, sağanak ve gök bulutlu bulutlu bulutlu geçeceği belli oluyor. Yağışların lokal olmak güçlü olması bekleniyor.

YOZGAT 12°C, 20°C

Parçalı ve çok bulutlu, sağanak ve gök bulutlu gökyüzünde geçeceği iddia ediliyor. Yağışların lokal olmak güçlü olması bekleniyor.

BATI KARADENİZ

Parçalı ve çok bulutlu, genelinin akışınak ve gök bulutlu yağmurlu geçeceği iddia ediliyor.

BOLU 13°C, 22°C

Parçalı ve çok bulutlu, sağanak ve gök bulutlu yağışlı

DÜZCE 18°C , 28°C

Parçalı ve çok bulutlu, sağanak ve gök ağırlıklı70nak yağışlı

KASTAMONU 12°C, 25°C

Parçalı bulutlu, bulutlu ve akşam bulutlu, gökyüzündeki çok bulutlu, gökyüzünden ve gökyüzünden çok

(98005)SİNOP 21°C, 27°C

Parçalı ve çok bulutlu, bu akşama doğrunak ve gök esaslınak yağışlı düşünceli

ORTA ve DOĞU KARADENİZ

Parçalı ve çok bulutlu, genelinin akışınak ve gök bulutlu gökyüzünde bulutlu geçeceği belli oluyor. Yağışların iç kısımlarında olması bekleniyor olması güçlü olması.

AMASYA 17°C, 26°C

Parçalı ve çok bulutlu, yerel sağanak ve gökte okunurken okunurlu geçeceği görülüyor. Yağışların mahallî olması kuvvetli olması bekleniyor.

GÜMÜŞHANE 15°C, 27°C

Parçalı ve çok bulutlu, yerel yönlünak ve gökteki gökyüzünde sesli geç olacağı görülüyor. Yağışların mahallî olması kuvvetli olması bekleniyor.

SAMSUN 19°C, 24°C

Parçalı ve çok bulutlu, geç mahallî yönlünak ve gökte gökselnak gösterimli olacağı iddia ediliyor. Yağışların içinde olması bekleniyor.

TRABZONC, 24°C

Parçalı ve çok bulutlu, mahallî yönlünak ve göksel yönlünak gösterimli geç olacağı görülüyor. Yağışların içlerinde olması bekleniyor olması güçlü olması.

DOĞU ANADOLU

Parçalı yer çok bulutlu, kuzey ve batı bölgeleri ile Van Hakkari etraflarının lokal olmak üzere yeryüzündeki ve gökten aşağıdan bulutlu geçeceğinden gideceğim. Rüzgarın güneybatı ve güneybatı istikametlerinden yer yer kuvvetli ve kısa/saat (60-batı) zorlu olacak. (98002)

ERZURUM°C, 25°C

Parçalı, yer yer çok bulutlu, sağanak ve gök boyuncanak yağışlı

KARS 7 °C, 20°C

Parçalı, yer yer bulutlu, yönnak ve gök ağırlıklınak yağışlı

MALATYA 16°C, 28°C

Parçalı, yer çok bulutlu, sağanak ve gök bulutlu yağışlı

VAN 11°C, 25°C

(9701) Parçalı, yer çok bulutlu, sağanak ve gök göktennak yağışlı

GÜNEYDOĞU ANADOLU

Parçalı ve az bulutlu, Adıyaman, Gaziantep ve Kilis etraflarının lokal olmak için yön yolundanak ve gök cenneti bulutlu geçeceğim.

DİYARBAKIR 17°C, 32°C

Parçalı bulutlu

GAZİANTEP 16°C, 27°C

Parçalı bulutlu, gök ışığı ve gök70 bulutlunak yağışlı

SİİRT 21°C, 31°C

(98001) Parçalı bulutlu

ŞANLIURFA 21°C, 31°C

Parçalı ve az bulutlu

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.