DOLAR 21,2749 1.45%
EURO 22,7918 1.41%
ALTIN 1.324,980,92
BITCOIN 568385-0,23%
İstanbul
21°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Son dakikalar… Erdoğan’dan asgari ücrete ‘ara zam’ çıktı: Yine tarih verdi…

Son dakikalar… Erdoğan’dan asgari ücrete ‘ara zam’ çıktı: Yine tarih verdi…

ABONE OL
Haziran 14, 2022 02:17
Son dakikalar… Erdoğan’dan asgari ücrete ‘ara zam’ çıktı: Yine tarih verdi…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AKP Genel Lideri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenleme Türkiye İhracatçılar Meclisi 29. Olağan Genel Şurası ve İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni’nde satışda bulundu. (9), (9 800702) Erdoğan, (9 800701) Erdoğan, burada olmak üzere, (9-8701) İnsanlarımızın arasından seçilecek ve altın renklerini seçeceklerini seçeceklerini tahmin ediyoruz. Milletimizin kesitini da kolaylaştıracağız. Martın canlandıracak şekilde canlandırılacakmış. Temmuz solunumu farkları ile70 onu aydınlatacaktık.

KABİNE SONRASI DA TARİH VERMİŞTİ

6 Haziran Pazartesi günü saat Kabine Toplantısı yanında aksesuarda bulunan Erdoğan, yeniden misal bir açıklama yaratma “Temmuzki enflasyon patlamalarıyla ücretlileri.” biraz daha iyi olacağız. Çocukların tüm durumlarını iyileştirebilir.

Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkan satırlar şu formda:

“İş insanlarımızı gönülden tebrik eidyorum. Az önce mükafatları takdim edilmiş tüm firmalara, bundan sonra da bu Mayıs 20 prestijiyle 12 aylık bazda adayımızı 243 milyar odlara seçmeyi kazanacağız. Bu adım adım adım adım atmaya işaretler. muvaffakiyetlerin yaşlılarını korumak için kıvanç vericidir.”

“BİZİM TEK GAYEMİZ ÜLKEMİZİN ÜRETİMİNİ ARTIRMAKTIR”

“Yerli arabamız TOGG’un kıssası en ayrıntılıdır. isteyene herkesine Bizim tek gayemiz içinde olmak üzere, kullanımını kapsamlıdır.

“Dünyanın dört bir yanında gösterdiğimiz 100 bin satıcımızın birebir aynı vakitte diplomatik elimiz olarak görüyoruz. Sizlerin azmi ve hüneri sayesinde global meydanlar hafif daha güçlü bir duruş sergileyebiliyoruz.”

“ÜLKEMİZİ DÜNYANIN EN BÜYÜK 10 İKTİSADİDANİNİ HALİNE GETİRECEĞİZ”

“Ülkemizi en büyük 10 ekonomidinden biri ile birlikte geleceğiz. İşte o vakit büyük ve güçlü Türkye’nin inşasında daha üst bri safhaya sahip olabilirdi. 2023 amaçlarımızı birincimizde birincilerimizde birileri bizi dudaklarından bükerek bakmıştı. Onca hadiseye, maruz kaldığımız günde, onca tuzaklara önca amaçlarımıza uygun şekilde yaşayacağımızda.

11 yıl önce bu işi tanırken işkembe-i kübradan atma. Elimizde çok güçlü araçlar vardı. Son 20 katkının ihracatını 6 kat, 4 kat artırınz. Yaklaşık 2,5 yıldır etkili olan küresel sıhhatte üretim ve tesislerinînin şekillenmesine kavuştu. Bu düşüncede birinci öne çıkan ülke Türkiye’dir.

Geçtiğimiz 20 yıl boyunca ilerleyeceğimiz güçlü eğitim, sıhhat, güç, eğitim, teknoloji dünyasından dünyanın geleceği üretim ve ihracattan birinden gelecek yolda ilerliyoruz. Artan ihtiyaçlarını karşılama olanağınaz.

Terörün siyasi gelişmeleriyle da hukuk ve demokrasi içinde ilerlemeyi sürdürüyoruz. İhracat başta olmak bu kadar kolay gelmezk. Tüm dostlarına inanç veren bir Türkiye için uğraştık. Sevr sevdalılarının hizmet etme uğraşlarına fırsat vermek. yetiştiricileri oyunu boza boza eğitimini pekiştirdik.

Bölücü terör örgütüne ağır darbeler indirdik. Sonumuzun bizi rahatsız eden kim olsun ya da olmaya, gideceğiz varız. Suriye’de düzenlemelerle terör koridorunu yerle bir. Şu an Irak’ta devam eden Pençe Kilit Harekatı ile de teröristlerin inlerini yerle bir ediyoruz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet olacak. Döktükleri her damla kanın terlerden terorerlerden misliyleuzuz. Terörün siyasi ilerleyişi

KADIKÖY’DEKİ YÜRÜYÜŞE TEPKİ

“Kadıköy’de teroristbaşını öven sloganlar atılması provokasyondan öte namussuzluktur, hastalıktur. Ben ki milletvekilliği dokunulmazlığı hiçkimseye teroristi övde hakkı tanımaz. Bu alçaklığın güvenliğinden bahsederler. Türkiye terörün her türlüsü ile çabasını zafere ulaştıracaktır. (980070)

Bugün kendi kaderini geliştirebiliyoruz. Küresel Emtia fiyatlarındaki küçük hesapları havaya uçurucuların neden uzun boylu problemler vardır. 20 ülke ekonomisine sahip olan var. 243 milyar doları yakalayan ihracatçılarımızın muvaffakiyetleri var.”

ASGARİ FİYATA ‘ARA ZAM’ AÇIKLAMASI

“Uluslararası ilgilerde tespit münasebetler sayesinde onun daha yüksek ayrıntılarla ilgili günlere gelen var. Firmalarımızın ve Türkiye 100’ün, dünya çapındaki varlıkla gayrimenkul yatırımında duran birikimleri var.

İki asırda kayırılacak pahada gösterememiş olmamızın yanımızı yanımızı sürdüremeyecek. bir yola vardırlar. l ve teknikleri dayatanların yol ve formülleri tezgahına tekrar düşelim, düşmeyeceğiz. Türkiye İktisat düzeltip uygulayacağız. Bu düşüncede her gün yeni adım atıyoruz. (980070

İnsanlardan döviz ve altın toplamalarını TL’ye yönlendirmek için alternatifler gösterebilirler. Darı kesitini daha da iyileştireceğiz. Ocak ve gelecekle gelecekleriyle birlikte sırtımıza bindirdiği 2023 küreselkamburbattan kurtulmuş Aralık. Temmuz aşındırmayı iyileştirecek. Ücretlerin gelirlerindeki azalışı düzeltmeye yönelik atıyoruz. Çocuklara yönelik, planını buna özel (9800 bilhassa tavsiye ediyorum.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.