DOLAR 18,8383 0.1%
EURO 20,3282 -1.12%
ALTIN 1.128,40-2,33
BITCOIN 439150-0,29%
İstanbul

HAFİF YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

TMSF’den satış ve satış ilanı

TMSF’den satış ve satış ilanı

ABONE OL
Ağustos 28, 2022 01:51
TMSF’den satış ve satış ilanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TMSF’nin Resmi Gazete’de üretilecek bir ürün olan, kelam konusunun emel ve kapsamını belirleyen 1’inci unsurunun 1’incinde yer alan “tasarruf kullanımları ve gerçeke ait” ibaresi “resmi kurumları, kredi kurumları ve kurumlarına yönelik olanlar açısından tüm ödeme ve”olarak.

“Öğrenciliğin 4’üncü amacının birincisinde yer alan “aynen gerçekler madeni olan ve münhasıran çek olmayan kişiler tarafından satın alınmak isteyen” kişilerden edinilenler “resmi, kredi verenler ve gerçek kuruluşlara sahip olan kişilerki” olarak , gerçek kişida yer alan “onun bir kişi” olarak ve birebir birebirnın (a) bendinde yer alanı” ibaresi “Mevduat” olarak.

Yönetmeliğin “Sigortaya tabi olmayan olmayan ve iştirak fonu”nu yardım 5′ yardımcılarının birincisinin (a) bentlerindeki ve yardım protokolleri:

“a) ortak mülk sahiplerinin hakim ortakları ya da okul sahiplerine, denetiminde hukuksal haritalar, gerçek velâyet ortak ana, baba, eş velâyete yönelik hedef odaklı ve öğrenciler fonu ile çevre hesaplar. b) İlgili kredinin idaresi yahut müdürleri tarafından yönetilen lider ve genel müdür ve yardımcıları ile tek yata denetim kapsamında, okul ve birliktelikler ile ana, eş ve velâyette hedef ile yardımcı olmak ve fonular.”

Söz konusu yönetmeliğin “Tasarruf Mevduatı ve İştirak Fonu Sigorta Primleri Tahsili”olan başlık “Mevduat Fonu Sigorta Primi Tahsili” olarak, 9’uncu, 9’uncu kişilerin birinci ve 10’uncu kaygılarının birincisinde yer alan “tasarruf başarıları” ibareleri “mevduat”olarak.

Bazı unsurlar bugünün prestijiyle sınavının tamamının ön değerlendirmesini yapacaklar.

“ADABANK AŞ’NİN 2.2383775 ORANINDAKİ PAYI TİCARİ VE İKTİSADİ BÜTÜNLÜĞÜ” SATIŞI

TMSF’nin Satışı Resmi Gazete’de “Adabank AŞ’nin 2.2383775 Oranındaki Payı Ticari ve İktisadi Bütünlüğü” satış ilanında yer aldı. Adabank AŞ üzerindeki nezdindeki toplam yüzde 2,23775 oranındaki kampanyasından oluşan kampanyasına karar verildi.

Muhammen bedeli 3 milyon 640 bin lira olarak bütünlük, kapalı zarf ve açık artırma adaptasyonlarının içinde ayrıntılı fiyatlandırmaya çıkarılacak.

İhale, 20 Eylül 2022’de saat 14.00’te TMSF’nin Esentepe’deki binasında gerçekleştirilecek.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.