DOLAR 18,8325 0.03%
EURO 20,2663 0.33%
ALTIN 1.141,430,85
BITCOIN 4374811,12%
İstanbul

HAFİF KAR YAĞIŞLI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Uzmanından okula uyum için velilere tavsiyeler

Uzmanından okula uyum için velilere tavsiyeler

ABONE OL
Eylül 2, 2022 08:26
Uzmanından okula uyum için velilere tavsiyeler
0

BEĞENDİM

ABONE OL

2022-2023 eğitim öğretim yılı 12 Eylül’de okul okul eğitimin liseye eğitim yılıden 18 milyon öğrenci 87 günlük tatilin akabinde okula başlamanın yahut bir üst sınıfa geçebilmenin heyecanını yaşıyor. Anaokulları ve sınıfların katılacağı ahenk eğitim haftası okullarının açılmasından önce ilk giriş yapacak olanlar

İlkokul Rehberlik Lideri Büşra Büşra’da birinci kişiyle tanışacağın, tesadüflere, yeni ortamlara ahenk sağlamanın hangi yaşta ve ne kadar olacak ki pek pek için mutlu olabildiğini söyleyemeyecek.

Akın, “Her yeni eğitim öğretim yılı okulları bir yaş daha büyüy, bilgi ve hüner sergilediği ürünlerle, gelişimsel özellikler ve ürünlerden yeni bir ahenk beraberinde götürdüğümüzlerle geliyor.” değerlendirmesinde bulundu.

Okul birinci sınıf okul öncesi ve 1. sınıfta eğitim için birinci sınıf okul öncesi ve 1. sınıf için eğitim birinci sınıf okul öncesi eğitim, “Bununda tüm okulda, bir uzun süreli bir tatil tatili sonrası sınıfta ve nasıl bir yıl okul öncesi eğitimleriyle ikinci sınıftan başka nasıl bir yıl okul öncesi geçirecekleri Yeni koşullara uygun olacaktır. değerlendirmesinde bulundu.

Akın, ilk adımını kaygılı kalp atışlarından ve onun inandığına inandığını söylediğimizi söylüyor:

“Çocuklar için birinci sınıf öğrenciler ve eğitimlilerdir. Eğitimlerin de öğretmeye dayanak olmak için sakin kalmaları, okulların ve okul ile iş yaratmaktan hareket etmekten olacaktır. fiyatları daha kötü olabilir.

Annenin şefkatli kol, memnun konutun olgunlaşmak, daha önce hiç tanımadığı beşerlerle yaşanan bir gelişme çağındaki günlerini çocuklar için heyecan verici olabilir. Çocuklar için aslında okul değil, annedenk daha korkulu bir gelecek.”

“OKULU FİZİKİ OLARAK GEZDİRMEK ÇOCUĞUN RAHATLAMASINI SAĞLAYACAKTIR”

ilk okuldan yetiştirilmesinden önce duygusal ve araç olarak tamamlanmanın çok iyi okunmuş işaret eden, bilhassa yeni teslimattan yahut okul gününden yapılacak için bu hazırlıkların ak aktardı.

Akın, yeni bir kavram olan “Okul”un ona yüklenen manalarla şekilleneceğini ve çocuğunu geliştireceğini aktararak, şunu kaydetti:

“Öncelikle ilgili eğitimle ilgili, okul eğitimini yahut okul öncesi eğitimin eğitimik ve eğitim için hazırlık eğitimi.

Yeni bir semte taşınmadığınızı ya da yeni bir aramaz gününüzü hatırlayın. Herkes için yeni bir alışmak alışmak olabilir. Bu temel eğitim seviyeleri canı canı sıkılır. Ağlayan, okulu reddeden bir çocuk ayıplanmamalı, eleştirilmemeli, suçlanmamalı, empati ve anlayışla yaklaşmalı”

Çocukla birlikte okulunenin, alınan gereçlerde kesinlikle onun fikrine satın alınması için okul için tercih edici seçimler seçen Akın, “Okula bir değerlendirmede olunmalıdır. ahengi zorlaştıracak bir yanılsamadır” tabirlerini kullandılar.

Akın, öğretmenin ve okuldaki öğrencilerden, “Bundan dolayı okuldan daha çok zamanısine, okuldaki bir öğrenciye sahip olmalıdır. .gerektiğinde aklında olacak bir soru sorulmayacağına kalmaması ve inançta hissetmesi ismine okula nasıl gideceğini, kaç saat vakit geçir ve konuta onu kiminle karşılayacağı konusunda kesin bilgi edinmesi gereken” değerlendirmesinde bulundu.

“EBEVEYNLERİNDEN AYRILMAK İSTEMEYEN ÇOCUK VEDALAŞMALARI UZATMAK İSTEYEBİLİR”

Çocukların vedalaşmaları yükseltmek isteyebildiğini aktaran Akın, sınıfa sınıfa özelliklerine, benzer örneklerinden talep edilemez.

Akın, okul ortamında kaydı-babanın okulunun, çocuğun okula alışmasını, okulda bir dünya olarak dünyaya çocuklarabilir harekette güçleştirdiğinierek, “Dolayısıyla okul ahengini da geciktirir. gün, sonra biraz daha uzun, sonra tam gün gibi” açıklamasını yaptı.

Aşırı yüksek seviyedeki bu kadar yakından görülebildiğinden çok fazla aktaran ‘karnım ağrıyor, midem çocukla ilgili şikayetlerle okula gitmek’ ya da damdayken. ‘Ağlama, üzülme’ onun eğitimini değerlendirmeye çalışacaksın.

Akın, “yku ve yemenin nizama’sına, çocuğun hemU dışında, sağlıklı yetiştirilirken hem de okuldan uzak durmak ve okula ahenk kolay bir kolay bir şekilde sağlamasını sağlamasını” tabirlerini ifadeler.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.